O FIRMIE


FABEXPO to pasja tworzenia stoisk targowych wsparta 16-letnim doświadczeniem w organizowaniu targów i konferencji.

Dla nas każdy Klient to odrębny projekt uwzględniający profil działalności firmy, specyfikę targów oraz budżet, którym dysponuje. Duża czy mała firma – każdy Kontrahent jest ważny i o każdym chcemy dowiedzieć się jak najwięcej, by zaproponować najlepsze rozwiązania dla projektowanego stoiska. Oferujemy Państwu kreatywność w projektowaniu i design, który ma wyróżniać. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły związane z funkcjonowaniem stoiska, ponieważ wiemy, że właściwe zaplanowanie i organizacja udziału w targach to najważniejszy czynnik warunkujący sukces. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia mogą Państwo skupić się na przygotowaniu swojej oferty na targi, my zajmujemy się resztą.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

PROJEKTOWANIE STOISK


Do Państwa dyspozycji pozostaje trzech grafików z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu stoisk targowych i reklamie. Projektując dla Państwa stoisko stworzą oni dobrze przemyślaną przestrzeń, która zwróci uwagę zwiedzających oraz zachęci do wejścia i rozmowy. Przestrzeń, która wyróżni Państwa spośród konkurencji obecnej na targach. Stoisko to suma elementów, których zadaniem jest dać odpowiedni przekaz o wystawcy. Ważnymi są tutaj forma, rodzaj oświetlenia, elementy grafiki, wyposażenie czy wreszcie materiały z jakich będzie ono wykonane. W zależności od Państwa potrzeb i celów marketingowych zaprojektujemy spokojną, klimatyczną przestrzeń do rozmów jak i miejsce, które swoją formą czy bogactwem kolorów grafiki odpowiednio wyeksponuje Państwa produkty.

WYKONANIE ZABUDOWY


Fabexpo zapewnia wykonanie zabudowy targowej – montaż i demontaż stoisk systemowych (Octanorm, Maxima Light) oraz stoisk indywidualnych z zabudową ponadstandardową. W zabudowie stosujemy szeroki wachlarz materiałów, od płyt laminowanych, przez elementy lakierowane, plexi, szkło, poliwęglan komórkowy, elementy z naturalnego drewna i płytę mdf, po wykładziny podłogowe wysokiej jakości oraz panele. Nasze stoiska wyposażamy w sprzęt IT i AV jak również zapewniamy obsługę multimedialną stoisk i konferencji. Doświadczona grupa montażowa gwarantuje nie tylko wysoką jakość zabudowy targowej, ale także wykonanie stoiska na czas, zgodnie z umową.

DOFINANSOWANIE UDZIAŁU W TARGACH


Jako podmiot aktywnie zaangażowany we wspieranie polskiego eksportu oferujemy naszym Klientom pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie udziału w targach w ramach wsparcia promocji i internacjonalizacji polskich marek eksportowych. W nowej perspektywie finansowej na ten cel przewidziane są ogromne środki finansowe. Dofinansowaniu podlegają m.in.: koszt wynajmu powierzchni, budowy i obsługi stoiska wystawienniczego, zakwaterowania pracowników przedsiębiorcy uczestniczącego w targach czy wpis do katalogu targowego.

WYDRUKI WIELKOFORMATOWE


Jednym z najważniejszych elementów stoiska targowego jest grafika. Odpowiednie jej wyeksponowanie to klucz do sukcesu. Stosujemy grafikę wielkoformatową w najwyższej jakości, w rozdzielczości nawet do 1440 dpi. Oferujemy grafikę na szerokiej gamie podłoży: na folii, folii do podświetleń, pcw, piance, banerze, siatce mesh, materiałach do podświetleń – backlite, tkaninie flagowej czy plexiglass. Co ważniejsze, istnieje możliwość wykonania grafiki dowolnych wymiarów w zależności od potrzeb projektowanego stoiska.

Oferujemy Państwu kreatywność w projektowaniu i design, który ma wyróżniać.

OBSŁUGA TECHNICZNA PODCZAS TARGÓW


Aby zapewnić Państwu komfort pracy podczas targów oferujemy obsługę techniczną wykonanych przez nas stoisk. Dzięki temu mają Państwo pewność, że stoisko będzie funkcjonowało w czasie targów bez zastrzeżeń. Co więcej, oferowany serwis obejmuje również codzienne sprzątanie stoiska, co poza wygodą, stanowi też wymierną korzyść finansową, ponieważ nie muszą Państwo ponosić kosztu sprzątania stoiska na targach.

ZAKWATEROWANIE PODCZAS TARGÓW


Jednym z najważniejszych elementów udziału w targach jest zakwaterowanie. Znaczenie mają tu odległość między hotelem a centrum wystawienniczym, cena oraz poziom oferowanych w nim usług. Dzięki współpracy z naszym stałym partnerem – biurem rezerwacji hotelowych wiemy jakie hotele w danym mieście polecić. Nasza oferta obejmuje opis hotelu i jego usług, lokalizację oraz dostępne sposoby komunikacji z targami – dla Państwa wygody i oszczędności czasu.

CATERING NA STOISKU


Dzięki tej usłudze jesteśmy w stanie zapewnić na Państwa stoisku w pełni działającą restaurację oraz obsługę barmańską, włączając w to pokazy barmańskie. Daje to naszym Klientom komfort pracy podczas targów oraz niewątpliwie podnosi prestiż stoiska.

HOSTESSY / TŁUMACZE


Na Państwa życzenie zapewniamy profesjonalną obsługę hostess i tłumaczy na okres targów i innych eventów. Współpracujemy z doświadczonymi osobami, które dzięki wiedzy, wysokiej kulturze osobistej, punktualności i otwartości w nawiązywaniu kontaktów z pewnością staną się w czasie targów wizytówką Państwa stoiska.

PORTFOLIO


Pomogliśmy już wielu naszym Klientom. Zobacz, co udało nam się dotychczas wykonać!

REFERENCJE


Przeczytaj, co mówią o nas nasi Klienci.

KONTAKT


Z przyjemnością porozmawiamy o Twoim nowym projekcie!

FABEXPO Fabian Siubiak
ul. Kawcza 58/7
04-154 Warszawa

tel.: +48 22 299 70 71
mob.: +48 537 900 310
e-mail: biuro@fabexpo.pl

NIP: 832-182-87-41
REGON: 364016588

IDEA BANK SA
PLN: 45195000012006693580630001
EUR: PL18195000012006693580630002
SWIFT: IEEAPLPA

ul. Kawcza 58/7 • 04-154 Warszawa